Privatumo politika

Privatumo politika„Stake Sites“ rimtai žiūri į jūsų privatumą ir esame įsipareigoję apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Šioje privatumo politikoje pateikiama svarbi informacija apie tai, kaip renkame, naudojame ir atskleidžiame jūsų asmeninę informaciją.

Informaciją mes renkame

Mes galime rinkti asmeninę informaciją apie jus, kai naudojatės mūsų svetaine ar paslaugomis. Ši informacija gali apimti jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, mokėjimo informaciją ir kitą informaciją, kurią mums pateikiate. Be to, galime rinkti informaciją apie jūsų įrenginį, pvz., jūsų IP adresą ir naršyklės tipą.

Taip pat galime rinkti informaciją iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, viešai prieinamų duomenų bazių, kad papildytume informaciją, kurią renkame tiesiogiai iš jūsų. Ši informacija gali apimti demografinę informaciją, interesus ir kitą informaciją, susijusią su mūsų produktais ir paslaugomis.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums savo paslaugas ir bendrauti su jumis apie mūsų produktus ir paslaugas. Tai gali apimti reklaminės medžiagos, informacinių biuletenių ir kitos informacijos apie mūsų produktus ir paslaugas siuntimą. Taip pat galime naudoti jūsų informaciją siekdami tobulinti savo svetainę ir paslaugas.

Galime naudoti jūsų informaciją, kad suasmenintume jūsų patirtį mūsų svetainėje, pavyzdžiui, rodydami jums tikslinius skelbimus pagal jūsų pomėgius. Taip pat galime naudoti jūsų informaciją tyrimams ir analizei atlikti, kad geriau suprastume savo klientus ir patobulintume produktus bei paslaugas.

Informacija, kuria dalijamės

Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kurie padeda mums teikti paslaugas. Šie paslaugų teikėjai gali būti mokėjimų tvarkytojai, rinkodaros agentūros ir kiti trečiųjų šalių pardavėjai. Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją, kaip reikalaujama pagal įstatymus arba siekdami apsaugoti savo teises.

Be to, mes galime dalytis jūsų informacija su savo filialais ir antrinėmis įmonėmis šioje privatumo politikoje aprašytais tikslais. Taip pat galime dalytis jūsų informacija su trečiųjų šalių partneriais, siekdami bendrų rinkodaros pastangų, pavyzdžiui, reklamuoti jums savo produktus ir paslaugas.

Jūsų pasirinkimas

Galite bet kada atsisakyti gauti iš mūsų rinkodaros pranešimus. Taip pat galite prašyti prieigos prie savo asmeninės informacijos arba jos ištaisymo susisiekę su mumis naudodami toliau pateiktą informaciją.

Taip pat galite pasirinkti išjungti slapukus savo naršyklėje, nors tai gali apriboti jūsų galimybę naudotis tam tikromis mūsų svetainės funkcijomis.

saugumas

Mes imamės pagrįstų priemonių, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos ir atskleidimo. Jūsų informacijai apsaugoti naudojame pramonės standartines saugos priemones, įskaitant šifravimą, ugniasienes ir kitas saugos technologijas.

Pasikeitimai šioje privatumo politikoje

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką, reaguodami į mūsų verslo praktikos ar teisinių reikalavimų pasikeitimus. Apie bet kokius pakeitimus informuosime savo svetainėje paskelbdami naują privatumo politiką.

Kontaktai

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką arba mūsų praktiką, susijusią su jūsų asmenine informacija, susisiekite su mumis el [email protected]. Mielai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.