Terminai ir sąlygos

Terminai ir sąlygosSveiki atvykę į Stake svetaines. Šios sąlygos reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, o apsilankę mūsų svetainėje sutinkate jų laikytis. Prieš naudodamiesi mūsų svetaine, atidžiai perskaitykite šias sąlygas.

Intelektinė nuosavybė

Visas šios svetainės turinys, įskaitant grafiką, tekstą, logotipus, vaizdus ir programinę įrangą, bet tuo neapsiribojant, yra Stake Sites nuosavybė ir yra saugomas tarptautinių autorių teisių įstatymų. Jūs negalite atkurti, platinti ar keisti jokio šios svetainės turinio be išankstinio raštiško mūsų sutikimo. Mes pasiliekame visas teises į mūsų svetainėje esančią medžiagą ir jūs sutinkate jos nenaudoti ir nenaudoti jokiu būdu, kuris gali pakenkti mums ar mūsų verslui.

Vartotojo elgesys

Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate neužsiimti jokia iš šių veiklų:

  • Neteisėto, nepadoraus ar šmeižikiško turinio paskelbimas
  • Įsilaužimas arba bandymas įsilaužti į mūsų svetainę
  • Apsimetinėti kitu naudotoju ar subjektu
  • Bet kokių įstatymų ar taisyklių pažeidimas

Pasiliekame teisę nutraukti jūsų prieigą prie mūsų svetainės, jei pažeisite šias sąlygas. Taip pat pasiliekame teisę imtis teisinių veiksmų prieš jus, jei imasi kokių nors veiksmų, kurie kenkia mūsų verslui ar reputacijai.

Privatumo politika

„Stake Sites“ esame įsipareigoję apsaugoti jūsų privatumą. Mes rinksime, naudosime ir atskleisime jūsų asmeninę informaciją tik vadovaudamiesi mūsų privatumo politika. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate laikytis mūsų privatumo politikos.

Garantijos atsisakymas

„Stake Sites“ teikia mūsų svetainę „tokia, kokia yra“ ir „kaip prieinama“. Negarantuojame, kad mūsų svetainė veiks nepertraukiamai, be klaidų ar be virusų. Mes atsisakome visų garantijų, tiesioginių ar numanomų, įskaitant, bet neapsiribojant, perkamumo ir tinkamumo tam tikram tikslui garantijas. Mes neteikiame jokių pareiškimų ar garantijų dėl mūsų svetainės turinio tikslumo, išsamumo ar patikimumo arba rezultatų, kuriuos galima gauti naudojant mūsų svetainę.

Atsakomybės apribojimas

Stake svetainės nėra atsakingos už jokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, specialius ar pasekminius nuostolius, kylančius dėl jūsų naudojimosi mūsų svetaine arba su tuo susijusius. Tai apima, bet neapsiribojant, nuostolius dėl prarasto pelno, duomenų ar kitų nematerialių nuostolių. Jūs sutinkate atlyginti žalą ir apsaugoti mus nuo bet kokių pretenzijų, žalos ar išlaidų, kylančių dėl to, kad naudojatės mūsų svetaine arba pažeidėte šias sąlygas.

Sąlygų pakeitimai

Mes pasiliekame teisę atnaujinti šias sąlygas bet kuriuo metu be įspėjimo. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis galiojančios mūsų taisyklių ir sąlygų versijos. Jei atliksime kokių nors esminių šių sąlygų ir sąlygų pakeitimų, apie tai jus informuosime paskelbdami pranešimą mūsų svetainėje arba atsiųsdami el.

Taikytina teisė

Šios sąlygos yra reglamentuojamos ir aiškinamos pagal Jungtinių Valstijų įstatymus. Bet kokie ginčai, kylantys dėl šių taisyklių ir sąlygų arba su jomis susiję, sprendžiami įpareigojančiame arbitraže pagal Amerikos arbitražo asociacijos taisykles.

Kontaktai

Jei turite klausimų apie mūsų taisykles ir sąlygas, susisiekite su mumis el [email protected]. Mes padarysime viską, kad atsakytume į jūsų užklausą per pagrįstą laiką.