Įnešk 25 € ir gauk 500 nemokamų sukimų

50 nemokami sukimai Negyvosios knygos
*Paprastiems žaidėjams
*Paprastiems žaidėjams. Kiekvieną penktadienį galite gauti 50 Free Spins „Book of Dead“, kai įnešate 25 €.

Kaip ištikimas žaidėjas, norime užtikrinti, kad už nuolatinį palaikymą būtų atlyginta, todėl džiaugiamės galėdami kiekvieną penktadienį pasiūlyti specialią reklamą. Įmokėję €25 ar daugiau, iškart gausite 50 nemokamų sukimų į populiarų žaidimą Book of Dead.

Siekdami užtikrinti, kad nepraleistumėte šio nuostabaus pasiūlymo, toliau apibūdinome taisykles ir sąlygas:

  1. Nemokami sukimai gali būti naudojami tik „Book of Dead“, kuris yra jaudinantis žaidimas su senovės Egipto temomis, įdomiomis premijų funkcijomis ir daugybe galimybių laimėti.
  2. Nemokami sukimai bus suteikti automatiškai, kai prisijungsite, įnešite 25 € ar daugiau ir atidarysite žaidimą „Book of Dead“. Nemokami sukimai bus rodomi tik žaidime Book of Dead, todėl įsitikinkite, kad atidarėte tinkamą žaidimą, kad galėtumėte pasinaudoti šia akcija.
  3. Nemokami sukimai gali būti panaudoti tik vieną kartą, o norėdami gauti nemokamus sukimus, turite įnešti 25 € ar daugiau. Tai reiškia, kad galite mėgautis žaidimu ir potencialiai laimėti neišleisdami daug pinigų.
  4. Tais retais atvejais, kai įvedus kodą nemokami sukimai nėra automatiškai suteikiami, susisiekite su mumis per LiveChat arba el. [email protected]. Mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės ir užtikrins, kad galėsite pasinaudoti šia akcija.
  5. Visi laimėjimai, gauti iš nemokamų sukimų, bus įskaityti į jūsų tikrąją balanso piniginę ir gali būti atsiimti. Tai reiškia, kad galite panaudoti savo laimėjimus žaisti kitus žaidimus arba išsiimti juos į savo banko sąskaitą.
  6. Nemokamus sukimus galima gauti kiekvieną penktadienį nuo 02:00 CEST iki 23:59 CEST. Pasiliekame teisę bet kuriuo metu savo nuožiūra keisti arba panaikinti premijas, todėl įsitikinkite, kad pasinaudojote šia akcija, kol ji dar yra.

Šios sąlygos papildo mūsų naudojimo sąlygas ir premijų sąlygas ir joms taikomos, todėl prieš dalyvaudami šioje akcijoje būtinai perskaitykite ir suprasite šiuos dokumentus.

Tikimės, kad jums patiks ši ypatinga akcija ir linkime kuo geriausios kloties „Mirties knygos“ nuotykiuose!