„MyStake Hosts“ turnyrai

100% bonusą remiantis pirmuoju £/$/€20+ įnašu. Papildomos premijos.

*Tik nauji vartotojai

Tik nauji žaidėjai. 

Dalyvaukite turnyruose, konkuruokite su kitais žaidėjais, laimėkite nemokamus sukimus, nemokamus statymus ir tikrus pinigus. Sekite naujausius turnyrus ir gaukite apdovanojimų.

Kaip dalyvauti?

Norėdami dalyvauti turnyre, turite atlikti statymus už žaidimus, nurodytus turnyrų puslapyje. Už kiekvieną statymą $1 = 1 taškas. Turėtumėte patekti į lyderių lentelę, kurią sudaro daugiausiai taškų surinkę žaidėjai. Jei turnyro pabaigoje išliksite lyderių lentelėje, gausite dosnų atlygį. Apdovanojimai ir žaidimo reikalavimai gali skirtis kiekviename turnyre, tačiau pagrindinė mintis išlieka ta pati: žaidėjai varžosi tarpusavyje, o aukštesnę vietą užėmęs žaidėjas gaus didesnį prizą.

Priklausomai nuo turnyro, taškų galite gauti statydami mini žaidimus, sporto lažybas, lošimo automatus arba tiesioginį kazino. Tikslus žaidimo reikalavimas bus įtrauktas į turnyro aprašymą.

Apdovanojimai

Kiekviename turnyre gali skirtis tikrų pinigų, nemokamų statymų ir nemokamų sukimų atlygis.

  • Tikri pinigai: Prizo suma, kurią galite gauti likdami turnyro lyderių lentelėje. Šiai premijai netaikomi jokie lažybų reikalavimai, todėl galite ją laisvai naudoti kaip norite.
  • Premijos pinigai: Premijos pinigų suma taip pat priklauso nuo pozicijos lyderių lentelėje, tačiau norint ją atsiimti, turėsite ją pastatyti nuo 1 iki 5 kartų (priklausomai nuo turnyro). Be to, premijos pinigai gali turėti žaidimo apribojimų, kuriuos galite patikrinti savo premijų puslapyje (Profilis > Mano dovanos > Premija).
  • Nemokami statymai: Jei gaunate nemokamus statymus, galite juos panaudoti tam skirtuose žaidimuose arba sporto lažybose. Norėdami sužinoti, kurie žaidimai yra įtraukti į jūsų nemokamą statymą, eikite į Profilis > Mano dovanos ir spustelėkite mygtuką „Žaidimų sąrašas“ šalia akcijos.

Nemokamas statymas negali būti naudojamas, kai yra aktyvi premija. Nemokamas statymas turi būti atliktas ant greitojo tipo bilieto su 3 pozicijomis, kur kiekvienos pozicijos koeficientas turi būti lygus arba didesnis nei 1.3x.

Peržiūrėkite mūsų turnyrų puslapį dabar!

  • Nemokami grąžtai: Turnyruose galite gauti nemokamų sukimų, jei pateksite į lyderių lentelę. Jie bus įtraukti į jūsų sąskaitą, kai tik pasibaigs turnyras. Nemokami sukimai galimi tik kai kuriuose žaidimuose, o žaidimų sąrašą galite peržiūrėti iš Profilio > Mano dovanos > Nemokami sukimai > „Žaidimų sąrašas“. Norėdami juos naudoti, turėsite eiti į lizdo puslapį ir jis bus automatiškai inicijuotas. Išnaudojus nemokamus sukimus, laimėjimo suma pridedama kaip tikri pinigai, be jokių lažybų reikalavimų.

Svarbu! Statydami su premijos suma gausite perpus mažiau taškų (1 USD premija = 0.5 taško)